Kendi web Sitenizi barındırmaya Başlayın...

web hosting paketleri büyük ölçekli çok veri kullanan işletmeler ve çok alan ve trafik ihtiyacı duyan siteler için hazırlanmış hosting paketleridir. Tüm sunucularımız yüksek performans, koruma ve gözetim altındadır. Kesintisiz hizmet sağlanmaktadır..


Tüm hosting paketlerimizin ortak özellikleri bulunmaktadır. Güçlü alt yapımızda oluşturduğumuz hosting paketlerimizin tümündeki en belirgin özellik Yüksek Performans. Diğer ortak özellik ve paketlerin getirdiği avantajları aşağıda inceleyebilirsiniz..


Ana Faydalar:

Sabit Aylık Fiyatlandırma

Sınırsız Web Sitemizi Barındırın

Sınırsız Kazanç Potansiyeli

Ücretsiz Fatura Yazılımı Dahil

...

Ekonomik

Reseller

$99.99

Aylık

Ücretsiz Alan Adı

Sınırsız Sotraj

Sınırsız Bant Genişliği

Hosting Hesaplarını Yeniden Sat

Bugün Sipariş Edin

...

Ful Paket

Reseller

$155.22

Aylık

Ücretsiz Alan Adı

Sınırsız Sotraj

Sınırsız Bant Genişliği

Hosting Hesaplarını Yeniden Sat

Bugün Sipariş Edin

Ücretsiz WHMCS Lisansı Dahil

WHMCS, otomatik fatura yazılımının önde gelen sağlayıcısıdır ve sizin için zor işi yapar.

Kolay kullanım, dostu arayüz

Profesyonel faturalar oluşturun

İşletmenizi otomatik pilotla çalıştırın

CPanel ve WHM ile tamamen entegre

Tüm planlarla birlikte mükemmel özellikler

Lorem Ipsum, sadece baskı ve dizgi endüstrisinin kukla metni. Lorem Ipsum, bilinmeyen bir yazıcı bir mutfak tipi aldı ve bir örnek numune kiti yapmak için şifreli iken, 1500'lerden beri endüstrinin standart kukla metni oldu..

Anında Kurulum

cPanel 'inizde hazır yazılımları bir tık ile hızlı bir şekilde kurabilir, kendi web sitenizi oluşturabilirsiniz. Üstelik tamamen türkçe!.

% 99,99 kullanım süresi garantisi

Web sitelerinizin hangi paketi kullandığına bakılmaksızın 7 gün 24 saat 365 gün açık kalacağını taahhüt ediyoruz. Sunucularımız 24 saat izlenmektedir!.

Tam Kullanıcı Desteği

Web siteleriniz bizimle güvende! Sitelerinize ve emeğinize değer veriyoruz. Her türlü virus, trojan vb yazılımların sitenize sızmaması için özel yazılımlar kullanıyoruz..

Web Sitesi Oluşturma Araçları

Siteleriniz herhangi bir problemde zarar görmemesi için periyodik olarak günlük, haftalık ve aylık otomatik yedeklemesi yapılmaktadır. Üstelik tamamen ücretsiz!.

Ücretsiz Alan Adı Transferleri

Herhangi bir firmada bulunan web sitelerinizi günün hangi saati olursa olsun teknik ekibimiz tarafından talep edilmesi durumunda ücretsiz taşıması yapılmaktadır..

7 Gün 24 Saat Tam Destek

Saatin kaç olduğuna, resmi tatillere, hafta sonu olmasına bakmaksızın günün 24 saati siz değerli müşterilerimizin istekleri için AYDENİZWEB EKİBİ sizi bekliyor..